امروز: دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۱
طی عملیات موشکی موفقیت آمیز سپاه پاسداران در منطقه دیرالزور صادر شد:

در بخشی از بیانیه زنان فعال عرصه سیاسی و اجتماعی آمده است: اگر چه بر روی این 6 موشک جمله ای نوشته نشده بود! اما پیام پرتاب آنها به قلب گروهک تروریستی داعش این است: « ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست / عِرض خود میبری و زحمت ما میداری» و به جهانیان ثابت کرد که ایران، انگلیس و فرانسه و تهران، لندن و پاریس نیست بلکه این آب و خاک شهیدپرور در مقابل تروریسم سد محکم و نفوذ ناپذیری در منطقه خاورمیانه و علیه هر گروهی از جمله داعش است.»

کد خبر: ۹۵۷۲
تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۲

به گزارش آساره خبر؛ جمعی از زنان فعال سیاسی و اجتماعی با صدور بیانیه ای از پاسخ دندان شکن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تروریست های داعشی طی عملیات موشکی لیله القدر، از این اقدام انقلابی تشکر کردند. در بخشی از این بیانیه آمده است: پاسداران انقلاب اسلامی به فرماندهی امام خامنه ای، لیله القدری را رقم زدند که نه تنها جسارت اخیرا به ساحت و امنیت ملت ایران را جبران کرد بلکه جان تازه ای به غرور ملی ملت عظیم ایران داد و قدرت فزاینده آنها را به رخ دشمنان منطقه ای و فرامنطقه ای کشاند به همان میزان که باعث آرامش و شادی قلوب مستضعفان و مظلومان جهان شد.

متن کامل این بیانیه بدین شرح است

بسم الله الرحمن الرحیم؛

«سَيَعْلَمُ الَّذينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ»؛ «آنان که ظلم و ستم کردند به زودی خواهند دانست که به چه کیفر گاهی باز می گردند.»

با سلام و درود بر ارواح طیبه شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم و شهدای عملیات تروریستی 17 خرداد ماه و با ادای احترام و سلام به فرمانده کل قوا، حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی) که سیلی کوچکی از جانب فرزندان دلیرش، صدایی مهیب و شکننده برای دشمن به ارمغان آورده است.

 بار دیگر شاهد غرورآفرینی پاسداران رشید و جان برکف انقلاب اسلامی در دفاع از خاک وطن بودیم که مرهمی مؤثر برای داغ شهدای ترور مجلس و مرقد مطهر امام راحل (ره) است.

پاسداران انقلاب اسلامی به فرماندهی امام خامنه ای، لیله القدری را رقم زدند که نه تنها جسارت اخیرا به ساحت و امنیت ملت ایران را جبران کرد بلکه جان تازه ای به غرور ملی ملت عظیم ایران داد و قدرت فزاینده آنها را به رخ دشمنان منطقه ای و فرامنطقه ای کشاند به همان میزان که باعث آرامش و شادی قلوب مستضعفان و مظلومان جهان شد.

اگر چه بر روی این 6 موشک جمله ای نوشته نشده بود! اما پیام پرتاب آنها به قلب گروهک تروریستی داعش این است: « ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست / عِرض خود میبری و زحمت ما میداری» و به جهانیان ثابت کرد که ایران، انگلیس و فرانسه و تهران، لندن و پاریس نیست بلکه این آب و خاک شهیدپرور در مقابل تروریسم سد محکم و نفوذ ناپذیری در منطقه خاورمیانه و علیه هر گروهی از جمله داعش و حامیان منطقه ای و فرامنطقه ای اوست.»

ما جمعی از مادران و زنان فعال سیاسی و اجتماعی ضمن قدردانی از این اقدام انقلابی و قاطع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر خود به داشتن چنین فرزندان دلیر و یاران آخرالزمانی امام حسین علیه السلام می بالیم و از مجلس شورای اسلامی می خواهیم که با دادن پاسخی قاطع و دندان شکن به تحریم های جدید کنگره آمریکا و رئیس جمهور نیمه دیوانه این کشور بدهد تا در پسابرجام فصل جدیدی از مناسبات سیاسی ایران در مقابل دشمنی های این قدرت پوشالی جهان رغم بخورد.

انتهای پیام/د

لینک کوتاه:goo.gl/5tv4EL

منبع خبر: طنین یاس

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین