امروز: شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۱

برای از بین بردن زردی لوازم خانگی سفید رنگ از جمله ماشین لباس شویی و یخچال، آب میوه گیری و ... محلولی متشکل از نصف پیمانه مایع سفید کننده و نصف پیمانه جوش شیرین و چهار پیمانه آب گرم را با اسفنج روی سطح مورد نظر بکشید، پس از ده دقیقه در صورت امکان محل را آبکشی یا با دستمال مرطوب تمیز کنید.

کد خبر: ۳۳۸۳
تاریخ انتشار: سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۲

به گزارش آساره خبر به نقل از طنین یاس؛ برای از بین بردن زردی لوازم خانگی سفید رنگ از جمله ماشین لباس شویی و یخچال، آب میوه گیری و ... محلولی متشکل از نصف پیمانه مایع سفید کننده و نصف پیمانه جوش شیرین و چهار پیمانه آب گرم را با اسفنج روی سطح مورد نظر بکشید، پس از ده دقیقه در صورت امکان محل را آبکشی یا با دستمال مرطوب تمیز کنید.

قسمت بیرونی و دیواره های وسایل برقی را بعد از پاک کردن با دستمال مرطوب با پنبه آغشته به الکل صنعتی براق و تمیز کنید. ممکن است بخش قابل شست و شوی آب میوه گیری در اثر استفاده زیاد رنگ گرفته باشند. برای پاک کردن و جلوگیری از رنگ گرفتن آنها یک دوم فنجان مایع سفید کننده و یک چهارم فنجان جوش شیرین و چهارم فنجان آب گرم را با هم مخلوط کنید و با اسفنج روی قسمت های مورد نظر بکشید.

برای تمییز کردن تلویزیون، نیز ابتدا آن را خاموش کنید و با یک دستمال خشک غبار آن را بگیرید. سپس با پنبه آغشته به محلول آب و الکل صفحه تلویزیون را تمیز کنید. الکل لکه های چرب و اثر  انگشت را بر طرف می کند. توصیه می شود از دستمال حوله ای و پرزدار استفاده نکنید. دیواره های غیر شیشه ای تلویزیون را نیز می توانید با پارافین مایع براق کنید و با دستمال خشک، چربی اضافی را بگیرید و براق کنید.

در مرود مبلمان نیز توصیه می شود که در طول سال حتما به طور منظم آنها را گردگیری کنید و جارو برقی بکشید. هنگام تمیز کردن مبلمان یا برق انداختن آنها این موارد را به خاطر بسپارید.

1. دستورالعمل های کارخانه تولید کننده مبلمان را که در کاتالوگ ذکر شده به دقت انجم دهید.

2. مقداری از مایع شوینده یا واکس را مستقیم روی پارچه ای که برای تمیز کردن مبلمان استفاده کنید بریزید و هر اثاثیه را قسمت های کوچک تقسیم بندی کرده و هر قسمت را به ترتیب تمیز کنید. ای کار را ادامه دهید تا تمام مبلمان تمیز شود.


انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 2
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۴
2
1
منظور مایع سفید کننده لکه بر هست؟
پاسخ ها
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۶
منظور از مایع سفید کننده همون وایتکس هست.


نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین